RÜYADA DOKTOR GÖRMEK

Rüyada doktor görmek: alim bir kimseye işaret eder.Bir doktorun kendisine ilaç verdigini gören kimse vücudu saglıgına işaret eder.Rüyada doktor görmek:kişinin annesini temsil eder.

RÜYADA EŞEK GÖRMEK

Rüyada eşek görmek:servet ve itibara kavuşur.Dişi eşek gören kimsenin hatırı artar.eşek eti yedigini gören kimse cahil bir kimseden iyilik görür.eşek bogazladıgını gören kimse iyi degildir.Kötü'lere karışır.

RÜYADA DEFİNE GÖRMEK

Rüyada define görmek: helal kazanç ve ganimet malına işaret eder.Define görmek bazen da zinadan olma çocuga dışarı atılmış şeylere yorumlanır.define bazen giysiyekimse için bakire için biriktirilen yıgılan ve zekatı verilmeyen mal olarak ta yorumlanır.

RÜYADA IRMAK GÖRMEK

Rüyada ırmak görmek:işlerinin iyi gidecegine ve kazancınızın bol olacagına işaret eder.Rüyada ırmak görmek:refah ve bolluga ermeye işaret eder.

RÜYADA OKUL GÖRMEK

Rüyada okul görmek:cami ve mescit görmek gibi yorumlanır.rüyada çatısı olmayan bir okul tamamlanmayan iş faydasız ibadet ve amelsiz ilmi temsil eder. okul görmek çogu kere eksiklikleri tamamlamak için yorumlanır.

RÜYADA ARABA GÖRMEK

Rüyada arabaya binmek işlerinizin iyi ve güzel gidecegine işaret eder.dolmuş arabaya binmek güzel ve iyi geçecek ticariamaçlı bir yolculuga çıkanacagınıza işaret eder.

RÜYADA EVLENMEK

Rüyada genç bir kimse ile evlendigini görmek, çok yakinda zengin olup bolluk ve refaha kavusacagina isarettir. Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir. Bir gençle bulusup evlenme için karar aldigini gören muradina nail olur.

RÜYADA JENERATÖR GÖRMEK

Rüyada jeneratör görmek meslekte beklenmedik bir şekilde yükselmeye işaret eder.bazı yorumculara göre jeneratör görmek çevresinde bulunan insanları aydınlatmaya işaret eder.eger jeneratörü kadın görürse dünyaya bir çocuk getirir.

RÜYADA KÜL GÖRMEK

Rüyada görülen kül,sahibini yakan haram mal olarak yorumlanır.kül: üzüntüye ve göz agrısına yahut da hidayetten sonra saplıga düşmeye işaret eder.

RÜYADA TAŞ GÖRMEK

Rüyada taş görmek:resmi yoldan veya bir hatırlı kimseden faydalanaya işaret eder.Toprak görmekte öyledir.rüyada görülen küçük taşlar ve çakıl taşları para olarak yorumlanır.

RÜYADA TANDIR GÖRMEK

Rüyada yıkılmış viran olmuş tandır görmek:gören kimsenin bir fenalık görecegine işaret eder.

RÜYADA ŞEHİR GÖRMEK

Rüyada görülen şehir kale,şato,saray,bahçe,hamam,dükkan,fabrika,sofa,merdiven,dolap,tandır,şekilde yorumlanmıştır.bunlar: saglıklı ve güzel bir çocuk,hayırlı ve güzel bir eş,rahat ve huzurlu bir geçimdir.

Rüyada gül görmek

Rüyada gül görmek bil hassa mevsiminde çok güzeldir.kırmızı gül mevsiminde dalında evlat ve itibardır.

RÜYADA KILIÇ GÖRMEK

 görülen kılıç çogu kere çocuktur.kınında kılıç görmek insanın karısıyla kınından çekmiş kılıç nufus ve emir olarak yorumlanır.

RÜYADA KEFEN GÖRMEK

Rüyada kefen görmeknin hem  faydalı hem de zararlı tarafı vardır.birine kefen yaptıgını veya getirdigini gören kimse o kimse için iyilik te bulunur.

RÜYADA KEKLİK GÖRMEK

Rüyada görüle dişikeklik hür ve temiz bir kadına yahut sözü güzel bir kişiye işaret eder.erkek keklik ise güzel fakat geçimsiz bir kadındır.

RÜYADA KABLUMBAGA GÖRMEK

Kablumbaga zahid,ibadete,düşkün ve eski ilimleri iyi bilen bir kişi olarak yorumlanır.rüyada kablumbaga görmeyi güzel koku sürünüp süslenen boy ve endamını erkeklere arz eden kadın olarak yorumlayanlar da bulunmaktadır.

RÜYADA İNCİR GÖRMEK

Rüyada incir görmek evlat ,ilim,hikmet servet,ve kuran olarak yorumlanır.dagınık bir çok inci görmek çocuk ve servete işaret eder.

RÜYADA GÜNEŞ GÖRMEK

Rüyada güneş görmek devlet ve seref bulmaya işaret eder.Güneşin kendisine secde ettigini gören kimse önemli bir mevkiye gelir.rahata kavşur ve zengin olur.

rüyada ipek görmek

rüyada ipek görmek erkek için haram mal ve kadın kadın için itibar koca ve mevkidir siyah ipek üzüntüdür.rüyada ipekli kumas görmekte ipek görmek gibidir.

rüyada kabristan görmek

rüyada kabristan görmek vaaz ve nasihate kuran okumaya ağlamaya ölümü hatırlamaya korkmaya ve dünyadan ilgiyi kesmeye işarettir rüyada kabristan görmek korkaklar için güven korkusuzlar iç.inde korkudur.kabristana girip ölülerin kemiklerini çiğnediğini gören kimse tecrübe ve denemeden geçirilir.

RÜYADA KİTAP OKUMAK

bir kimsenin rüyada herhangi birsey okuması sevinçli haber alacağına işarettir.gerçekte okuma bilmediği halde rüyasında okuduğunu görürse o kimsenin bundan sonra zenginleseceğine bütün ihtiyaclarına kavusacağına işaret eder.bir sayfa veya herhangi bir kitap okuduğunu gören kimse bir mirasa konar.

RÜYADA MEKTUP GÖRMEK

Rüyada bir mektubu tamamladıgını gören kimse işinde sonuca ulaşır,ihtiyacı görülür.Yazdıgı mektubu bitirmemek tersi ile yorumlanır.Kendisine bir mektup verildigini gören kimse o sırada neye muhtaç ise kavuşur.

RÜYADA SERÇE GÖRMEK

Rüyada görülen serçe ufak fakat itibarlı bir kadın olarak yorumlanır.rüyada görülen serçe yavrusu çocuk olarak yorumlanır.

RÜYADA MİNDER GÖRMEK

Rüyada minder görmek ;şöhrete işaret eder. Gördügü mindere oturdugunu gören kimse sevinç ve feraha işaret eder.Rüyada birden çok minder görmek;servet olarak yorumlanır.

RÜYADA ÇUKUR GÖRMEK

Rüyada çukur görmek düşmanların kendisine fenalıgı dokunur.Derin bir çukur içine gittigini gören kimse sonunda genişlik ve güzel bir geçim veya bir güçlük bir keder isabet eder.

RÜYADA GURBETE ÇIKMAK

Rüyada gurbete çıkmak servet elde etmek olarak yorumlanır.Rüyada gurbet görmek aynı zamanda sevdikleri ile bir araya gelmeye işarettir.

RÜYADA GÖZ YAŞI GÖRMEK

Rüyada görülen göz yaşı soguk ise;ferahlıktır,sıcak,üzüntü ve kaderdir.aglamadıgı halde yüzüne göz yaşlarının aktıgını gören kimseye akrabaları hakkında kötü sözler söylenir.Bazen göz yaşı yalnızlık,gurbet şiddet ve sevgiliye karşı ilgi olarakda yorumlanır.

RÜYADA MİNARE GÖRMEK

Rüyada minare görmek devlet başkanı ve deherli bir insana yorumlanır.Bir minarenin yıkıldıgını görmek devlet başkanının veya herkez tarafından sevilen kimsenin ölecegine işaret eder.

Rüyada kayık görmek

Rüyada balıkçı kayıgı görmek rızk ve faydaya işaret eder.Rüyada garip bir şeye bindigini gören kimse kadınla evlenir.

RÜYADA KEÇİ GÖRMEK

Keçi koyun gibidir.Teke koç ve oglak,kuzu gibidir.Keçinin inat ve huysuz kadın olarak yorumu vardır.Rüyada bir keçi aldıgını gören kimsenin huysuz geçimsiz bir karısı olur.

RÜYADA FENER GÖRMEK

Rüyada parlak yanan fener görmek;şeref ve saadete evlenmeye kazanç ve kara işaret eder.ışıgı olmayan fener görmek hastalıga işlerin zorluguna işaret eder.

RÜYADA YILDIRIM GÖRMEK

Rüyada görülen yıldırım görmek düştügü yere azar erişecegine işaret eder.yıldırım görmek veya düşmesi ölüm olarak yorumlanır.Birbiri ardınca bag ve bahçelere yıldırımlar affet bela vergi ve oraya zulüm fesadın gelmesine işaret eder.


RÜYADA ITIR ÇİÇEGİ GÖRMEK

Bir kimse rüyasında ıtır çiçegi görmesi manevi kirlerden temizlenecegine ve hakka yönelecegine gelecekte çok parlak işler yapacagna işaret eder.

RÜYADA HAKİM GÖRMEK

Rüyada hakim gören kimse hüküm sahibi olur.Rüyada görülen hakim güzel yüzlü ise yüce ALLAH'o kimseden razı olur.Rüyada çirkin yüzlü hakim görmek iyi degildir.Hakimi hasta veya üzüntülü görmek haram ve yasak olan bir şeyi işleyecegine işaret eder.

RÜYAD UÇAK GÖRMEK

Rüyada uçak görmek makam ve rutbeye işaret eder.Uçagın düştügünü veya parçalandıgını gören kimse bir felakete veya belaya işaret eder.

RÜYADA TUZ GÖRMEK

Rüyada tuz gören kimse zengin olur.Tuz görmek berekete işaret eder.Rüyada tuzluk görmek,iyi bir hizmetçiye işaret eder.

RÜYADA KANAT GÖRMEK

Rüyada kanat görmek,erkek evlattır.kanat servet ve yolculuk olarak yorumlanır.Kanadının kendisine agırlık verdigini ve uçamaz hale geldigini gören kimsenin günah işlemiş olduguna işaret eder.

RÜYADA RÜYA TABİR GÖRMEK

Rüyada rüya tabir etmek dogru olmayan bir kimsenin dilinde çıkacak haber olarak yorumlanır.

RÜYADA CADDE GÖRMEK

Rüyada büyük bir caddede yürüdügünü görmek,maddi ve manevi sıkıntıları atlatıp hayat yolunda emin adımlarda ilerlemeye yorulur.

RÜYADA BULAŞIK YIKADIGINI GÖRMEK

Yıllardır emek vererek oluşturdugunuz bir şeyi bir anda elinizden kaymasına yorulur.Bir yoruma göre de rüyada bulaşık görmek yapılan hatalardan pişmanlık duymaya ve şimdiye kadar yapmayı ihmal ettiginiz hayırlı işleri bundan sonra yapmaya ve borşlarınızın varsa ödemeye işarettir.

RÜYADA BULGUR YAPMAK

rüyada bulgur yapmak bile bile zarara girmeye işaret eder.Rüyada bulgur satın almak dikkatli olunmazsa zarara girecegine ve bulgur görmek de kötü habere işaret eder.

RÜYADA TELESKOP GÖRMEK

Rüyada teleskop görmek, mal sahibi olmaya ve gelecekte bir mirasa konacagınıza işaret eder.Rüyada teleskop ile gökyüzüne veya yıldızlara baktıgını görmek,yüksek bir mevkiye geçecegine işaret eder.

RÜYADA ŞAŞMAK

Rüyada şaşırıp hayrette kalmak,dünyaca hayrette kalmaya ve ahirette güzel bir sonuca varmaya  işaret eder.

RÜYADA ŞARKICI GÖRMEK

Rüyada şarkıcı görmek, ferahlıga bazan da bir yerdendiger bir yerden gitmeye ve bazan da vaize yorumlanır.

RÜYADA ŞARAP GÖRMEK

Rüyada şarap görmek meşakatsiz meydana gelen haram maldır. şarap içtigini görmek büyük günah işler.ve geniş rızka yorumlanır.

Blog Arşivi